Chrysamed Böcek İlaçı

Chrysamed Mite-Ex 1 lt.

CHRYSAMED MİTE-EX ÖZELLİKLERİ VE FARKI:

İÇERİK:

Geraniol  % 0,5

Emülgatör ve Su

 

Chrysamed MITE-EX,  Ev tozu akarları ve yatak akarlarına karşı kullanılan son derece etkili çok özel bir üründür.

 

Stok Kodu:  152-02-01-0115
63,00 TL (KDV Dahil)
Hemen Al
Sepete Ekle
Ürün Detay Görsel

CHRYSAMED MİTE-EX ÖZELLİKLERİ VE FARKI:

İÇERİK:

Geraniol  % 0,5

Emülgatör ve Su

 

Chrysamed MITE-EX,  Ev tozu akarları ve yatak akarlarına karşı kullanılan son derece etkili çok özel bir üründür.

 

ÖZELLİKLERİ:

Mite-Ex bitkisel etken maddeli bir üründür. Etken maddesi Geranioldur. Geraniol sardunya, gül, sitronella ve limon otu gibi bitkilerden elde edilen, ekstrakte edilmiş bir bitki yağıdır.

67 ‘den fazla bileşik içerir. Bu içerik, böcekleri kovma ve öldürme özelliğine sahiptir.

Ayrıca MITE- EX, Patentli Chrysa Nanokapsül teknolojisiyle su bazlı olarak üretilmektedir. PBO, petrol türevli zararlı çözücüler ve itici gazlar içermez.

Chrysa Nanokapsül Teknolojisi sayesinde Geraniol aktif maddesi suyun her molekülüne eşit miktarda bağlanarak, kullanılan su, Akarlara karşı son derece etkili bir ilaca dönüştürülmüştür. Mite-Ex aynı zamanda bit, pire, tahtakurusu vb. gibi zararlılara karşı da etkilidir.

Mite adı da verilen akarlar, eklem bacaklılar ailesinden, gözle görülmeyen, ancak mikroskop altında görülebilen, çok küçük canlılardır. İnsanların dökülen deri hücreleri, saç, kıl, kepek ve diğer organik maddelerden beslenirler ve özellikle yatak, yastık, yorgan, halı ve mobilya gibi ev eşyalarında yaşarlar.

Ev tozu akarlarının vücut artıkları özellikle dışkıları alerjen yapıdadır yani alerjiye yol açan maddeler özellikle dışkılarıdır. Bu dışkılar zamanla kuruyarak ince toz haline geçer ve bu ince toz solunum yoluyla alınınca allerjik bünyeli kişilerde şikayetlere neden olur.

Akarların ve alerjiye neden olan alerjenlerinin solunum yolu ile alınması durumunda burunda kaşıntı, akıntı, tıkanıklık, hapşırık, gözlerde kaşıntı, sulanma, kızarıklık, şişlik gibi alerjik rinit belirtileri ortaya çıkabilir. Astımlı hastalarda, astım atakları (öksürük, hırıltı, nefes darlığı gibi) tetiklenebilir.

 

UYGULAMA ALANLARI

 

Mite-Ex Evinizin her köşesine, yatak, yorgan, yastık, halı, kilim, koltuk, perde gibi her türlü kumaş yüzeylerinde güvenle kullanabileceğiniz bir ürün olup, kokusuzdur ve leke bırakmaz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor