BİFOMED TURBO 5 LT

BİFOMED TURBO 5 LT

 199,00 Vergiler Dahil  179,10 Vergiler Dahil

Bifomed Turbo  Hamam Böceği ve Karınca Mücadelesi

 

Mevcut sürüm:: Stokta yok Stok kodu: 152-02-01-0015 Etiketler:

Açıklama

FORMÜLASYON:

Permethrin % 0,14

Esbiothrin  % 0,07

Emülgatör ve su

BİFOMED TURBO ÖZELLİKLERİ VE FARKI:

Bifomed Turbo diğer ilaçlardan farklıdır. Bifomed Turbo, Avusturya’da geliştirilen Patentli CHRYSA Nano kapsül teknolojisi ile üretilmiş geniş spektrumlu kokusuz, Su bazlı bir haşere ilacıdır. Chrysamed Bifomed Turbo, PBO, solvent ve itici gaz içermeyen, leke ve kalıntı bırakmayan, her çeşit yüzeye (kumaş, ahşap, metal, plastik, deri vs.) uygulanabilen emsalsiz yeni nesil bir insektisittir.

Hamamböceği zararlılarına karşı 3 aya kadar kalıcı öldürme ve uzaklaştırma (Repellent) etkisine sahiptir.

 

BİFOMED TURBO UYGULAMASI:

Bifomed Turbo’un uygulaması da diğer haşere ilaçlarından farklıdır. Bifomed Turbo hamam böceğine doğrudan sıkılan, bireysel haşere öldürme ilacı değildir. Bifomed Turbo, Hamam böceği bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği her yere bol miktarda püskürtülerek uygulanır. Duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak, ayakkabılar, elbiseler, mutfak ve elbise dolapları, mutfaktaki makina ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere, balkon, teras ve saksılara, takriben 50-100 cm. mesafeden iyice püskürterek uygulayınız. Genelde tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulamanın 10-15 günde bir, birkaç kez tekrarlanması gerekebilir. Bifomed Turbo itici gaz içermez, dolayısıyla ilaçlamalarda kapı ve pencereleri kapatmaya, evi terk etmeye veya havalandırmaya gerek yoktur. Bifomed Turbo‘nun özelliklerini bilmeyen bazı tüketiciler, ilacı hamam böceğinin üzerine doğrudan sıkarak hamam böceğinin anında ölmediğini gördüklerinde ilacın etkisiz olduğunu düşünerek yanılgıya düşebilirler. Bifomed Turbo hamam böceklerini anında yok edecek kadar, zehirli bir ilaç değildir. Unutmayınız ki, hamam böceğini anında yok eden ilaçlar kendi sağlığımız için de tehlikeli olabilirler. Bifomed Turbo hamam böceklerini zehirleyerek değil, trakelerini (solunum sistemlerini) felç ederek uzaklaştırır ve yok eder.

BİFOMED TURBO KULLANIM ALANI:

Kullanım alanı çok geniştir. Evler, siteler, işyerleri, oteller, restoranlar, marketler, fırınlar, okullar, hayvan barınakları ve çiftlikleri vs. tüm açık ve kapalı alanlarda kullanılır. Hamam böceğinden korunmak için, yerler, duvarlar, mobilya altları, mutfak tezgah ve makinalarının alt ve arkalarını Bifomed Turbo ile iyice ilaçlayınız.

BİFOMED TURBO İLE YAPILAN DENEYLER:

Ege Üniversitesi’nde Hamam böcekleri üzerinde yapılan deneylerde yüzde yüz tam sonuç alınmıştır.

Fransa’da Laboratoire T.E.C. Laboratuvarı’nda Hamamböceğine karşı yapılan denemelerde tüm zararlılara karşı, yüzde yüz tam etkinlik sağlanmış ve bu etkinliğin 91 gün boyunca devam ettiği tespit edilmiştir ve onaylanmıştır.

Deney raporlarını www.chrysamed.com sitemizden inceleyebilirsiniz.

Dikkat: Bifomed Turbo %99 su içerdiğinden, elektrik akımı bulunan, kablo, priz, motor vs. gibi yerlere sıkmayınız.

Bifomed Turbo, küçük alanlar için 500ml. spreyli şişelerde, geniş alanlar için; 2,5 litrelik spreyli bidonlarda ve 5 litrelik ekonomik bidonlarda üretilmektedir.

Ek bilgi

Marka

Chrysamed

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“BİFOMED TURBO 5 LT” için yorum yapan ilk kişi siz olun