CHRYSAMED BUG-EX 2 LT

CHRYSAMED BUG-EX 2 LT

 109,00 Vergiler Dahil  98,10 Vergiler Dahil

Mevcut sürüm:: 28 adet stokta Stok kodu: 152-02-01-0179 Etiketler:
TitleRangeDiscount
Ekstra 101 - 10 10%

Açıklama

İÇERİK:


Permethrin % 0.22


Emülgatör ve Su


Chrysamed BUG-EX, PBO, Solvent, ve diğer petrol türevi tehlikeli
kimyasallar kullanılmadan, Chrysa Nanokapsül Teknolojisi ile formüle edilmiş, son derece etkili, tahtakurusu problemini tek seferde ortadan kaldırabilecek su bazlı bir emülsiyondur. Kokusuzdur, leke bırakmaz ve herkes tarafından kolayca uygulanabilir. Etkisi kalıcıdır, kapalı alanlarda en az 3 ay devam eder.


ÖZELLİKLERİ


Tahtakurusu, gözle kolay görülmeyen, gündüzleri yatak ve döşeklerin iç derinliklerinde saklanan, geceleri saldırıya geçen, kırmızımsı kahverengi renkli ve oval şekilli böceklerdir. Tahtakurusu sıcakkanlıların barınak ve yataklarında (otellerde,
evlerde, öğrenci yurtlarında, pansiyonlarda, misafirhanelerde, hayvan barınaklarında vb.) kümeler halinde yaşayan ve onların


kanıyla beslenen bir parazittir. Tahtakurusu çoğunlukta yataklarda
yaşadığından, birçok dilde yatakböceği, ingilizce de “Bed Bug” diye adlandırılır. Çok yumurtlayan ve çabuk çoğalabilen bu parazitler son derece dirençlidirler ve bir yıla kadar kan emmeden yaşayabilirler.


Tahtakurusu mücadelesi çok zordur. İlaçlama yapan pest control
şirketlerinin bile başa çıkamadığı tahtakurusu problemini Chrysamed BUG-EX ile kendiniz kolayca çözebilirsiniz.


Chrysamed BUG-EX  tahtakurularını zehirleyerek değil, biyolojik insektisit etkisi ile sinir sistemlerini (trakelerini) etkileyerek uzaklaştırır ve yok eder. Toksik etkili ilaçlarla tahtakurusunu
öldürmek mümkündür fakat tahtakurusu sorununu çözmek mümkün değildir. Çünkü tahtakurusu da diğer tüm canlılar gibi soyunu sürdürme içgüdüsüne sahiptir ve toksik ilaçlara karşı hem direnç geliştirirler hemde daha fazla yumurta bırakırlar. Diğer taraftan toksik bir ilacı doğrudan yataklara uygulamak sakıncalıdır.


UYGULAMA ALANLARI


Tahtakurusu problemini çözmek ve tahtakurusundan kurtulmak için yatak odanızı, yatak, halı, gardorap, mazgal ve süpürgelikleri, yerler,  duvarlar ve diğer mobilyalarla birlikte Chrysamed Bug-Ex ile 50-100 cm. mesafeden iyice püskürterek ilaçlayınız.
Genelde tek bir uygulama yeterlidir. Uzun süre devam eden bir tahtakurusu sorunu varsa bu ilaçlamayı 10-15 günde bir olmak üzere birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Koruma amaçlı tedbir olarak yılda 1-2 kez ilaçlama yapmayı öneririz.


Bu ilaçlamayla aynı zamanda yataklarda bulunabilen, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği gibi parazitlere karşı da kendinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca seyahatlerde, otel odalarında yatağınıza, yatağınızın etrafına, bavul ve çantalarınıza Chrysamed Bug-Ex püskürterek, kendinizi tahtakurusu, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği ve diğer parazitlerden korur ve bu zararlıların
otellerden evinize taşınmalarını da önlemiş olursunuz.


Unutmayınız; bir otelin lüks
olması veya çok temiz olması, tahtakurusunun olmadığı anlamına gelmiyor. Bu arazitler pislikle değil kanla beslenirler ve kan olan yerde yaşarlar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“CHRYSAMED BUG-EX 2 LT” için yorum yapan ilk kişi siz olun