Chrysamed G-06 Pro 100 ml.

-23%

Chrysamed G-06 Pro 100 ml.

 228,00 Vergiler Dahil  205,20 Vergiler Dahil

Sivri Sinek ve Kara Sinek Mücadelesi

Mevcut sürüm:: Stokta yok Stok kodu: 152-01-01-0026 Etiketler: , , , , , ,

Açıklama

İÇERİK

Natural Pyrethrum %5,5

 

CHRYSAMED G-06 PRO

Pyrethrum extraktı, papatyagiller ailesinin bir üyesi olan Pyrethrum papatyasından üretilen doğal bir insektisittir ve yüzyıllardır tüm haşerelere karşı kullanılan oldukça etkili bir haşere ilacıdır.

Pyrethrum aktif maddesi sadece soğukkanlılara (Haşerelere) karşı etkilidir. İnsanlara, hayvanlara ve çevremize karşı tehlike yaratmadan, uygulanan alandaki haşereleri yok eden 21. Yüzyılın insektisitidir.

Tehlikeli çözücüler, solventler ve itici gazlar içermez.

Pyrethrum maddesi doğada ve güneş ışığında hızla bozulur, çevrede kalıcı değildir. Soğukkan­lıların trake sistemini bozarak etki gösterir. ABD, Avrupa, Avusturya ve Yeni Zelanda’daki Sertifikalı Organik Üretim Ürünlerinde kullanılmasına izin verilen böcek ilacıdır.

 

UYGULAMA ALANLARI

Kullanım alanı çok geniştir. Siteler, apartmanlar, oteller, yazlıklar, evler, işyerleri, hastaneler, askeri birlikler, restoranlar, kafeteryalar, pastaneler, fırınlar, marketler, okullar, kampüsler, yurtlar, kışlalar, bahçeler, balkon ve teraslar, kamp ve piknik alanları, hayvan barınakları ve çiftlikleri, mezbahalar vb. tüm açık ve kapalı alanlarda uzman personel nezaretinde kullanılır.

Büyük alanlarda, özellikle haşere sorunu çok olan kapalı alanlarda ULV soğuk sisleme yöntemini öneriyoruz. Bunun için çok ince ayarda ve uzun mesafe püskürme yapabilen sisleme cihazı kullanmayı öneriyoruz.

ULV yönteminde kapı ve pencereler kapatılmalı ve uygulamadan sonra da takriben 1 saat kapalı tutulmalıdır. ULV de püskürme inceliği ve uygulama süresi çok önemlidir. Uygulama ne kadar ince yapılırsa ve uygulama süresi ne kadar uzun olursa ürünün etkisi o kadar yüksek olur.

Mücadele edilen haşere türüne göre uygulama şemasında gösterildiği miktarda su ile seyreltilerek uzman personel nezaretinde kullanılır.

Ek bilgi

Marka

Chrysamed

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Chrysamed G-06 Pro 100 ml.” için yorum yapan ilk kişi siz olun