Envira Effect 500 ML Böcek İlacı Karasinek, Sivrisinek, Tatarcık

-5%

Envira Effect 500 ML Böcek İlacı Karasinek, Sivrisinek, Tatarcık

 60,00  57,00 Vergiler Dahil

Mevcut sürüm:: 174 adet stokta Stok kodu: 152-02-01-0194 Etiketler: , ,
Sepeti görüntüle

Açıklama


Haşere, şu ana kadar bir çok hayvan ve insan hastalıklarının nedeni olduğu, böceklerin ve kemirgenlerin üzerinden taşınan mikroorganizmalara verilen addır. Haşere ile mücadele konusunun neden önemli olduğunu, tarih boyunca gördüğümüz milyonları öldüren veba salgınlarıdır.


Salgın hastalıklar haşerelerce taşınıyor. Bu sebeple dünya nüfusunun sağlık, yaşam koşulları sağlanması için haşere temizliği ve vektörlerle mücadele konusunda hassas olunmalıdır.


Uçan ve yürüyen haşereler listesinde böcekler diye tanımladığımız sinek, hamam böceği ve karınca liste başında yer almaktadır.


Böcek ısırmaları da bir çok kişide acılı bir süreç başlatabilir. Çünkü gelen virüse karşı bağışıklık olmadığı için geçici alerjik reaksiyonlarda görülebilir. Hatta bazı kimselerde kalıcı hasar bile görülmektedir. Örneğin Kene gibi böceklerin ısırması ile vücuda yapışır ve tıbbi yardımla çıkartılmalıdır.


Hamam böcekleri ve güve gibi haşereler, gıda zehirlenmesinin ana sebeplerindendir. Açık yiyeceklere bıraktıkları, dışkı ve yumurtaları öldürücü bile olabilirHaşerelerle mücadelenin tek yolu ilaçlamadır.


Envira Effect, Avusturya’da geliştirilen patentli Chrysa Nano Kapsül Teknolojisi ile üretilmiş geniş spektrumlu kokusuz bir insektisittir. Envira Effect, PBO, solvent ve diğer petrol türevi tehlikeli solventler içermeyen, su bazlı, yeni nesil benzersiz hazır solüsyondur.


Kokusuzdur ve leke bırakmaz.


Her türlü yüzeye (kumaş, ahşap, metal, plastik, deri) uygulanabilir.


Karıncalara, karasineklere, hamamböceklerine karşı 3 aya kadar kalıcı kovucu ve öldürücü etkileri vardır.


Envira Effect, içerdiği Cypermethrin ve Prallethrin sayesinde haşereden uzak bir alan sağlar.Uygulama Şekli ve Depolama:
  • Envira Effect, püskürtme veya ULV soğuk sisleme yöntemi ile uygulanır.  • Ortama ve haşere türüne göre 1 litre Envira Effect 50 ile 100 m2 arasında bir alana uygulanır.  • Ev gibi küçük alanlar için tetikli 500 ml veya 1 L’lik paketler öneriyoruz.  • Envira Effect, duvarlar, mobilyalar, perdeler, halılar, koltuklar, yatak odaları, ayakkabılar, elbiseler, mutfak ve elbise dolapları gibi böceklerin bulunabileceği, yerleşebileceği veya geçebileceği yerler mutfaktaki makine ve tezgahların alt ve arka kısımları, çatlaklar, kapılar, pencereler, balkonlar, teraslara hafifçe ıslanıncaya kadar yaklaşık 1 metre mesafeden iyice püskürtülerek uygulanır.  • Oteller, restoranlar, marketler, okullar, siteler, işyerleri, fırınlar, hayvan barınakları, çiftlikler gibi geniş alanlar için pulverizatör püskürtme yöntemi ile kullanılmasını öneririz.  • Özellikle haşere problemlerinin yaşandığı geniş alanlarda ULV soğuk sislemeyi öneriyoruz. Hafif püskürtme yapabilen ve püskürtme mesafesi uzun olan ULV soğuk sisleme yöntemi kullanılmalıdır.  • ULV yönteminde uygulamadan sonra yaklaşık 1 saat kapı ve pencereler kapatılmalıdır. ULV yönteminde püskürtme inceliği ve uygulama süresi çok önemlidir. Uygulama ne kadar ince ve uygulama süresi ne kadar uzun olursa ürünün etkisi o kadar yüksek olur.  • Güneş ışığına maruz bırakmayınız. 25 ±2 oC’de orijinal ambalajında saklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Envira Effect 500 ML Böcek İlacı Karasinek, Sivrisinek, Tatarcık” için yorum yapan ilk kişi siz olun