ENVİRA EXPELLER YEDEK KUTU 20 ML

-23%

ENVİRA EXPELLER YEDEK KUTU 20 ML

 33,00 Vergiler Dahil  29,70 Vergiler Dahil

Elektrikli sivrisinek kovucusunu

Mevcut sürüm:: Stokta yok Stok kodu: 152-05-01-0008 Etiketler:

Açıklama

TÜRKİYE ’DE İLK VE TEK

BİTKİ ÖZLÜ SİVRİSİNEK KOVUCU

Doğal yaşam için doğal ürünler anlayışını benimsemiş, Chrysamed Kimya Şirketi, doğal pyretrum (Chrysanthemum Cinerariaefolium) ekstraktından ENVİRA EXPELLER,  elektrikli sivrisinek kovucusunu sağlığına önem veren tüketicilerimizin hizmetine sunmaktadır. Doğal pyretrum asırlardan beri haşere kovucu bir bitki olarak bilinen ve kullanılan kasımpatı (Krizantem) çiçeğinden elde edilir.

Genelde elektrikli sivrisinek kovucularında biyosidal ürün tipi 18 olan haşere öldürücü sentetik pretroidler kullanılır. Bu sentetik pretroidler ısıyla buharlaştığında, soluduğumuz havaya karışarak, sinekleri öldürürken sağlığımıza da zarar verebilirler. Sivrisineklerden korunayım derken, sağlığımızı tehlikeye atmayalım.

ENVİRA EXPELLER Türkiyede ilk olarak biyosidal ürün tipi 19 olan haşere kovucu doğal pyretrum kullanılarak üretilmiştir.

Doğal pyretrum aktif maddesi sertifikalı organik tarım ürünlerinde kullanılmasına izin verilen güvenilir bir böcek ilacıdır. Bitkiler doğanın bize sunduğu mucizelerdir. Doğru kullanılması şartı ile, her derde devadırlar. Doğanın çözümlerini sizler için formülize ederek, ENVİRA EXPELLER  ile sizlere sunuyoruz. Sağlığınızı tehlikeye atmadan ENVİRA EXPELLER  ile sivrisineksiz geceler diliyoruz.


Ek bilgi

Marka

Envira

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“ENVİRA EXPELLER YEDEK KUTU 20 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun