Haşre Sorunlarına Gerçek Çözüm – 4 ‘lü Kombin Paket

-23%

Haşre Sorunlarına Gerçek Çözüm – 4 ‘lü Kombin Paket

 124,00 Vergiler Dahil  111,60 Vergiler Dahil

Haşere

Mevcut sürüm:: 998 adet stokta Stok kodu: 152-02-01-0284 Etiketler: , , , , , , ,
TitleRangeDiscount
Ekstra 101 - 10 10%

Açıklama

Ürün İçeriği

•    Bifomed Turbo 500 Ml.
•    Bug-Ex  500 Ml.
•    Mite-Ex  500 Ml.
•    Worm-Ex 500 Ml.

CHRYSAMED MİTE-EX ÖZELLİKLERİ VE FARKI:
İÇERİK:
Geraniol  % 0,5
Emülgatör ve Su

ÖZELLİKLERİ:
Chrysamed MITE-EX,  Ev tozu akarları ve yatak akarlarına karşı kullanılan son derece etkili çok özel bir üründür.
Mite-Ex bitkisel etken maddeli bir üründür. Etken maddesi Geranioldur. Geraniol sardunya, gül, sitronella ve limon otu gibi bitkilerden elde edilen, ekstrakte edilmiş bir bitki yağıdır.
67 ‘den fazla bileşik içerir. Bu içerik, böcekleri kovma ve öldürme özelliğine sahiptir.
Ayrıca MITE- EX, Patentli Chrysa Nanokapsül teknolojisiyle su bazlı olarak üretilmektedir. PBO, petrol türevli zararlı çözücüler ve itici gazlar içermez.
Chrysa Nanokapsül Teknolojisi sayesinde Geraniol aktif maddesi suyun her molekülüne eşit miktarda bağlanarak, kullanılan su, Akarlara karşı son derece etkili bir ilaca dönüştürülmüştür. Mite-Ex aynı zamanda bit, pire, tahtakurusu vb. gibi zararlılara karşı da etkilidir.
Mite adı da verilen akarlar, eklem bacaklılar ailesinden, gözle görülmeyen, ancak mikroskop altında görülebilen, çok küçük canlılardır. İnsanların dökülen deri hücreleri, saç, kıl, kepek ve diğer organik maddelerden beslenirler ve özellikle yatak, yastık, yorgan, halı ve mobilya gibi ev eşyalarında yaşarlar.
Ev tozu akarlarının vücut artıkları özellikle dışkıları alerjen yapıdadır yani alerjiye yol açan maddeler özellikle dışkılarıdır. Bu dışkılar zamanla kuruyarak ince toz haline geçer ve bu ince toz solunum yoluyla alınınca allerjik bünyeli kişilerde şikayetlere neden olur.
Akarların ve alerjiye neden olan alerjenlerinin solunum yolu ile alınması durumunda burunda kaşıntı, akıntı, tıkanıklık, hapşırık, gözlerde kaşıntı, sulanma, kızarıklık, şişlik gibi alerjik rinit belirtileri ortaya çıkabilir. Astımlı hastalarda, astım atakları (öksürük, hırıltı, nefes darlığı gibi) tetiklenebilir.

UYGULAMA ALANLARI
Mite-Ex Evinizin her köşesine, yatak, yorgan, yastık, halı, kilim, koltuk, perde gibi her türlü kumaş yüzeylerinde güvenle kullanabileceğiniz bir ürün olup, kokusuzdur ve leke bırakmaz.

CHRYSAMED WORM-EX ÖZELLİKLERİ VE FARKI:
İÇERİK:
Aktif Madde : %0,2 Permethrin
Diğer Bileşenler: Emülgatör, Çözücü ve Su

ÖZELLİKLERİ:
Chrysamed WORM-EX, PBO, Solvent, ve diğer petrol türevi tehlikeli kimyasallar kullanılmadan, Chrysa Nanokapsül Teknolojisi ile formüle edilmiş, son derece etkili, tahta kurdu problemini tek seferde ortadan kaldırabilecek su bazlı bir emülsiyondur. Kokusuzdur, leke bırakmaz ve herkes tarafından kolayca uygulanabilir. Etkisi kalıcıdır, kapalı alanlarda en az 3 ay devam eder.

Chrysamed Worm-Ex Tahta kurdu (Ağaç Kurdu) mücadelesinde çok etkili bir üründür.
Tahta kurdu na karşı Repellent (uzaklaştırma) özelliği taşımaktadır. Worm-Ex’in kokusunu alan Tahta kurdu ve larvaları kaçmak için açtıkları deliklerden çıkış yaparken Worm-Ex’e yakalanıp telef olurlar.
Ayrıca Worm-Ex’in uzaklaştırıcı etkisiyle Tahta kurdu yetişkinleri yumurtalarını uygulama yapılan alanlara bırakmazlar. Bu sayede Tahta kurdu üreme döngüsü de kırılmış olur.

UYGULAMA ALANLARI:

Mobilya ve tüm diğer ahşap ürünlerini Tahta kurdu, (Ağaç kurdu, Tahta biti  gibi isimlerle de anılır) gibi zararlılardan korumak için püskürtülerek uygulanır.
Tahta kurdu beyaz, Kırmızı ve siyah karışımı renkleri vardır. Vücut uzunlukları ise 2,5 ile 5 mm arasında farklılık gösterir. Ömrünün önemli bir kısmını ahşap yiyen bir larva olarak geçirir ve ahşap yüzeylerde ince, tünel benzeri izlerin oluşmasına yol açar. Larva yetişkine döndükten sonra tahtadan çıkış yapmak için delikler açar, bu şekilde tahta mobilyalarınızda, ahşap zeminlerde zayıflama ve hemen akabinde kırılmalar gözlemlenir.
Tahta kurdunun en önemli belirtisi, ahşabı yerken çıkardığı sesler ve larvanın geride bıraktığı ahşap tozlarıdır.
Tahta kurtları, yumurtalarını genellikle odunların çatlak ve yarıklarına bırakırlar. Dişiler, tek seferde 100 yumurta bırakabilir. Bu hızlı üreme de, mobilyalarınızın neden bu kadar hızlı parçalandığının en büyük kanıtıdır.
Erişkin tahta kurdu böcekleri Mayıs ve Eylül ayları arasında tahtadan çıkış yaparlar. Tahta kurtlarıyla mücadelenizde içiniz rahat bir şekilde çözüme ulaşmak ve bu problemden sonsuza dek kurtulmak istiyorsanız, Chrysamed Worm-Ex ile tanışmalısınız. Yüzeysel istilalarda tek seferde Chrysamed Worm-Ex ile çözüm sağlayabilirsiniz. Uzun süreli bir problemse ve derinlemesine bir istila durumu söz konusu ise periyodik olarak sorun tamamen çözülünceye kadar 15 günde bir uygulama gereklidir.

UYGULAMASI:
Tahta kurdu problemi olan mobilya ve diğer ahşap ürünlere püskürtme veya ULV (Soğuk sisleme) ile uygulanır.

CHRYSAMED BUG-EX ÖZELLİKLERİ VE FARKI:

İÇERİK:
Permethrin % 0.22
Emülgatör ve Su

ÖZELLİKLERİ
Chrysamed BUG-EX, PBO, Solvent, ve diğer petrol türevi tehlikeli kimyasallar kullanılmadan, Chrysa Nanokapsül Teknolojisi ile formüle edilmiş, son derece etkili, tahtakurusu problemini tek seferde ortadan kaldırabilecek su bazlı bir emülsiyondur. Kokusuzdur, leke bırakmaz ve herkes tarafından kolayca uygulanabilir. Etkisi kalıcıdır, kapalı alanlarda en az 3 ay devam eder.
Tahtakurusu, gözle kolay görülmeyen, gündüzleri yatak ve döşeklerin iç derinliklerinde saklanan, geceleri saldırıya geçen, kırmızımsı kahverengi renkli ve oval şekilli böceklerdir.
Tahtakurusu sıcakkanlıların barınak ve yataklarında (otellerde, evlerde, öğrenci yurtlarında,
pansiyonlarda, misafirhanelerde, hayvan barınaklarında vb.) kümeler halinde yaşayan ve onların
kanıyla beslenen bir parazittir. Tahtakurusu çoğunlukta yataklarda yaşadığından, birçok dilde
yatakböceği, ingilizce de “Bed Bug” diye adlandırılır.
Çok yumurtlayan ve çabuk çoğalabilen bu parazitler son derece dirençlidirler ve bir yıla kadar kan emmeden yaşayabilirler.

Tahtakurusu mücadelesi çok zordur. İlaçlama yapan pest control şirketlerinin bile başa çıkamadığı tahtakurusu problemini Chrysamed BUG-EX ile kendiniz kolayca çözebilirsiniz.
Chrysamed BUG-EX  tahtakurularını zehirleyerek değil, biyolojik insektisit etkisi ile sinir sistemlerini (trakelerini) etkileyerek uzaklaştırır ve yok eder. Toksik etkili ilaçlarla tahtakurusunu öldürmek mümkündür fakat tahtakurusu sorununu çözmek mümkün değildir. Çünkü tahtakurusu da diğer tüm canlılar gibi soyunu sürdürme içgüdüsüne sahiptir ve toksik ilaçlara karşı hem direnç geliştirirler hemde daha fazla yumurta bırakırlar. Diğer taraftan toksik bir ilacı doğrudan yataklara uygulamak sakıncalıdır.

UYGULAMA ALANLARI
Tahtakurusu problemini çözmek ve tahtakurusundan kurtulmak için yatak odanızı, yatak, halı, gardorap, mazgal ve süpürgelikleri, yerler,  duvarlar ve diğer mobilyalarla birlikte Chrysamed Bug-Ex ile 50-100 cm. mesafeden iyice püskürterek ilaçlayınız. Genelde tek bir uygulama yeterlidir. Uzun süre devam eden bir tahtakurusu sorunu varsa bu ilaçlamayı 10-15 günde bir olmak üzere birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Koruma amaçlı tedbir olarak yılda 1-2 kez ilaçlama yapmayı öneririz.
Bu ilaçlamayla aynı zamanda yataklarda bulunabilen, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği gibi parazitlere karşı da kendinizi koruyabilirsiniz.
Ayrıca seyahatlerde, otel odalarında yatağınıza, yatağınızın etrafına, bavul ve çantalarınıza
Chrysamed Bug-Ex püskürterek, kendinizi tahtakurusu, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği ve diğer parazitlerden korur ve bu zararlıların otellerden evinize taşınmalarını da önlemiş olursunuz.

Unutmayınız; bir otelin lüks olması veya çok temiz olması, tahtakurusunun olmadığı anlamına gelmiyor. Bu parazitler pislikle değil kanla beslenirler ve kan olan yerde yaşarlar.

BİFOMED TURBO

FORMÜLASYON:

Aktif Madde : Permethrin %0,14 + esbiothrin %0,07
Diğer Bileşenler: Emülgatör ve Su

BİFOMED TURBO ÖZELLİKLERİ VE FARKI:
Bifomed Turbo diğer ilaçlardan farklıdır. Bifomed Turbo, Avusturya’da geliştirilen Patentli CHRYSA Nano kapsül teknolojisi ile üretilmiş geniş spektrumlu kokusuz bir haşere ilacıdır. Chrysamed Bifomed Turbo Su bazlı, PBO, solvent ve itici gaz içermeyen, leke ve kalıntı bırakmayan, her çeşit yüzeye (kumaş, ahşap, metal, plastik, deri vs.) uygulanabilen emsalsiz yeni nesil bir insektisittir.
Hamamböceği zararlılarına karşı 3 aya kadar kalıcı öldürme ve uzaklaştırma (Repellent) etkisine sahiptir.

BİFOMED TURBO UYGULAMASI:
Bifomed Turbo’un uygulaması da diğer haşere ilaçlarından farklıdır. Bifomed Turbo hamam böceğine doğrudan sıkılan, bireysel haşere öldürme ilacı değildir. Bifomed Turbo, Hamam böceği bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği her yere bol miktarda püskürtülerek uygulanır. Duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak, ayakkabılar, elbiseler, mutfak ve elbise dolapları, mutfaktaki makina ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere, balkon, teras ve saksılara, takriben 50 cm. mesafeden iyice püskürterek uygulayınız. Genelde tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulamanın 10-15 günde bir, birkaç kez tekrarlanması gerekebilir. Bifomed Turbo itici gaz içermez, dolayısıyla ilaçlamalarda kapı ve pencereleri kapatmaya, evi terk etmeye veya havalandırmaya gerek yoktur. Bifomed Turbo‘nun özelliklerini bilmeyen bazı tüketiciler, ilacı hamam böceğinin üzerine doğrudan sıkarak hamam böceğinin anında ölmediğini gördüklerinde ilacın etkisiz olduğunu düşünerek yanılgıya düşebilirler. Bifomed Turbo hamam böceklerini anında yok edecek kadar, zehirli bir ilaç değildir. Unutmayınız ki, hamam böceğini anında yok eden ilaçlar kendi sağlığımız için de tehlikeli olabilirler. Bifomed Turbo hamam böceklerini zehirleyerek değil, trakelerini (solunum sistemlerini) felç ederek uzaklaştırır ve yok eder.

Ek bilgi

Marka

Chrysamed

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Haşre Sorunlarına Gerçek Çözüm – 4 ‘lü Kombin Paket” için yorum yapan ilk kişi siz olun