CHRYSAMED S DELTA EC 1 LT

-10%

CHRYSAMED S DELTA EC 1 LT

 667,00  600,30 Vergiler Dahil

Kara Sinek, Sivri Sinek ve Hamam Böceği Mücadelesi

Mevcut sürüm:: 1 adet stokta Stok kodu: 152-01-01-0010 Etiketler:

Açıklama

FORMÜLASYON:

Deltamethrin (saf ) 25 g/L.

Tetramethrin (saf ) 50 g/L.

Formülasyon Tipi: EC

 

CHRYSAMED S-DELTA EC ÖZELLİKLERİ VE FARKI:

Chrysamed, PBO içermeyen su bazlı, geniş spektrumlu yeni nesil bir Haşere ilacıdır.

Chrysamed in etiketinde öngörülen sulandırma oranları ruhsat mevzuatı gereği birim alana tekabül etmesi gereken etken madde miktarına göre belirlenmiştir.

Chrysamed S Delta, haşerenin cinsine, haşere sorununun özelliğine ve uygulama metoduna bağlı olarak, 1/25 ila 1/160 oranına kadar sulandırılabilinir.

50 ml. Chrysamed S Delta Konsantre, takriben 8 litre su ile karıştırılması tavsiye edilir.

 

 CHRYSAMED S-DELTA EC UYGULAMASI:

Chrysamed S Delta Konsantre, yetkili eleman nezaretinde uygulanır.

Chrysamed haşereleri larvalarıyla birlikte yok ederek haşere sorununu kalıcı olarak çözebilen, kalıcı etkiye sahip emsalsiz bir üründür.

Chrysamed, haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara iyice uygulanır. Böyle bir uygulama sonrasında o alanlardaki haşereler kısa sürede telef olurlar, o alana giren yeni haşerelerde bir süre sonra yok olurlar.

Normal durumlarda tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulama, başlangıçta birkaç kez tekrarlanması gerekebilir. Sonrasında yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.

Chrysamed haşerenin sinir sistemini etkileyerek yavaş ama kesin öldürür. Haşereleri anında yok eden ilaçlar sağlığımız için de çok tehlikelidirler. Chrysamed i başlangıçta sık sık kullanınız. Kullandıkça daha iyi tanıyacak, farkını görecek ve hep tercih edeceksiniz.

Pulverizatörlerle yapılan uygulamanın ince ayarda ve bol miktarda yapılması tavsiye edilir.

ULV soğuk sisleme uygulamalarında en ince ayarda ve uzun süreli yapılması tavsiye edilir. Uygulama süresi ne kadar uzun olursa o kadar etkili olur.

ULV soğuk sisleme uygularken cam ve kapıların kapatılması gerekir.

Chrysamed, Leke yapmaz, uygulanan yüzeyleri tahriş etmez, kullanımı kolaydır.

 

CHRYSAMED S-DELTA EC KULLANIM ALANI:

Kullanım alanı çok geniştir…

Siteler, Apartmanlar, Oteller, Yazlıklar, Evlerde (yerler, duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak, elbise ve mutfak dolapları, mutfak makine ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere ve yerlere püskürterek), İşyerleri, Hastaneler, Askeri birlikler, Restorantlar, Kafeteryalar, Pastaneler, Fırınlar, Marketler, Okullar, Kampüsler, Beldeler, Yurtlar, Kışlalar, Bahçeler, Balkon ve teraslar, Kamp ve piknik alanları, Hayvan barınakları ve çiftlikleri, Mezbahalar vs. tüm açık ve kapalı alanlarda, iç ve dış mekanlarda kullanılır.  

Ek bilgi

Marka

Chrysamed

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“CHRYSAMED S DELTA EC 1 LT” için yorum yapan ilk kişi siz olun