İnsektisit Max 500 Ml Böcek ilacı Tahtakurusu, Karınca, Akrep, Kene, Örümcek, Hamamböceği, Karasinek

-5%

İnsektisit Max 500 Ml Böcek ilacı Tahtakurusu, Karınca, Akrep, Kene, Örümcek, Hamamböceği, Karasinek

 55,00  52,25 Vergiler Dahil

Mevcut sürüm:: 2212 adet stokta Stok kodu: 152-02-01-0407 Etiketler: , , , , , ,

Açıklama

Chrysamed Insektisit Max;  karasinek, hamam böceği, karınca,  tahtakurusu, örümcek, kene, akrep gibi trake sistemi ile solunum yapan böceklere karşı öldürme ve uzaklaştırma (repellent) etkisine sahip genel böcek bir ilacıdır. Etkisi kalıcıdır. Bulunduğu ortamda 3 aya kadar uzaklaştırıcı etki sağlar. İç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur.

Kokusuzdur, su bazlıdır ve leke bırakmaz.

İnsektisit Max % 0,22 oranında permethrin içerir. Hassas ciltler üzerine dermatolojik olarak test edilmiştir.
İnsektisit  max böcekleri toksik etkiyle değil, biyolojik etkiyle yok eder.  Trake sisteminden geçerek haşerenin sinir sistemini etkiler. Sinir sistemi etkilenen haşere, mevcut davranışlarını sergileyemez hale gelir ve bir süre sonra ölür. Unutmayınız ki bir haşereyi anında öldüren bir ilaç size ve evcil hayvanlarınıza da zarar verir.

Uygulama: Haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği her yere bol miktarda ve mümkün olan en ince ayarda püskürtülerek uygulanır. Duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak, ayakkabılar, elbiseler, mutfak ve elbise dolapları, mutfaktaki makine ve tezgahların alt ve arka kısımları, çatlaklar, kapı, pencere, balkon, teras ve saksılara, takriben 1 metre mesafeden hafif ıslanıncaya kadar iyice püskürtülerek uygulanır.  Uygulama sonrasında ortamı temizlemeniz gerekmez.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“İnsektisit Max 500 Ml Böcek ilacı Tahtakurusu, Karınca, Akrep, Kene, Örümcek, Hamamböceği, Karasinek” için yorum yapan ilk kişi siz olun